loading
logo ELP frakcija

Liudas Mažylis

Europos Parlamento narys

© European Union 2019 – EP/photographer
Sprendimas: DigitalRoot.lt

Globali peticija, skirta tam, kad V. Putiną teistų tribunolas. PRAŠYMAS PASIRAŠYTI PETICIJĄ

Kviečiu pasirašyti GLOBALIĄ PETICIJĄ, reikalaujančią, kad V. Putinas būtų teisiamas tarptautiniame tribunole už karo nusikaltimus. Tai yra iniciatyvos #PunishPutin dalis, kurią pradėjo koalicija, sudaryta iš pilietinių organizacijų, tarp jų – Ukrainiečių pasaulinis kongresas, didžiausia ukrainiečių diasporą vienijanti asociacija pasaulyje, pasipriešinimo judėjimas „Free Ukraine“ ir kt.

Tikslas – 10 mln. parašų visame pasaulyje. Taip palaikysime nuo V. Putino karo nusikaltimų kenčiančius Ukrainos žmones. Kartu tai ir valstybių vadovybių paskatinimas, kad V. Putinui būtų pradėtas teisminis procesas Tarptautiniame baudžiamajame teisme. V. Putinas vykdo karą prieš Ukrainą, kėsinasi į nepriklausomą valstybę, suverenią jos tautą. Žūva nekalti žmonės ir už tai V. Putinas turi būti nubaustas. Peticijos pasirašymas nieko nekainuoja.

Kviečiu būti pilietiškais ir pasirašyti peticiją:

  1. Atsidarykite peticijos nuorodą: https://chng.it/pzhDyFrRYp
  2. Įrašykite savo vardą, pavardę ir galiojantį el. pašto adresą
  3. Spauskite „Sign this petition“
  4. Nueikite į savo el. paštą, kurio adresą nurodėte; atsidarykite change.org laišką ir paspauskite „Click here to confirm your signature“. Taip patvirtinsite savo peticijos pasirašymą. Be šio žingsnio Jūsų peticijos pasirašymas negalios
  5. Dalinkitės peticijos nuoroda socialiniuose tinkluose. Taip pat su savo kolegomis, šeimos nariais, draugais.

Dėkoju Jums!

Palaikykime Ukrainą, skleiskime žinią apie V. Putino karo nusikaltimus. Peticiją palaikančias iliustracijas rasite čia. Parsisiųskite specialius formatus „Twitter“.

Europos Parlamento narys Liudas Mažylis