loading
logo ELP frakcija

Liudas Mažylis

Europos Parlamento narys

© European Union 2019 – EP/photographer
Sprendimas: DigitalRoot.lt

VASARIO 16-AJAI SKIRTAS EILĖRAŠČIŲ IR ESĖ KONKURSAS „ŠVENČIU LIETUVĄ“

Europos Parlamento narys, Vasario 16-osios akto originalo atradėjas prof. Liudas Mažylis skelbia eilėraščių ir esė konkursą „ŠVENČIU LIETUVĄ“.

„Kviečiu lietuvaičius visame pasaulyje dalyvauti mano organizuojamame EILĖRAŠČIŲ IR ESĖ KONKURSE ,,ŠVENČIU LIETUVĄ“. Sukurkite EILĖRAŠTĮ ar ESĖ, kuris atspindėtų santykį su gimtine, tėviške, šalimi, Vasario 16-ąją švenčiančia 103-iąjį gimtadienį , – savo kūrybą per santykį su Lietuva skatina pristatyti prof. Liudas Mažylis. – Kūrybiniame darbe atskleiskite savo žinias apie Lietuvos istoriją ir atsakykite į klausimą: ,,Ką man reiškia Lietuva?“. “

Reikalavimai EILĖRAŠČIUI arba ESĖ

  • Vienas konkurso dalyvis konkursui gali pateikti tik vieną kūrinį.
  • Kūrinys gali būti iliustruotas.
  • Tame pačiame lape nurodykite vardą, pavardę, amžių, tikslų adresą su pašto kodu, mokymosi įstaigą ir klasę/grupę, kontaktinius duomenis: el. paštą, tel. numerį.
  • Siunčiamo el. laiško dydis neturi viršyti 15 MB.

Dalyvių grupės:

1-oji grupė – 7-10 metų

2-oji grupė – 11-14 metų

3-ioji grupė – 15-19 metų

APDOVANOJIMAI. Laimėtojai bus pagerbti simboliniais prizais. Kiekvienoje amžiaus grupėje bus išrinkta po tris nugalėtojus – 1-osios, 2-osios, 3-iosios vietų laimėtojus.

Nugalėtojus išrinks prof. Liudas Mažylis ir jo komanda. Kūrinį su prierašu ,,Švenčiu Lietuvą“ siųskite el. paštu sandra.tamasauskiene@l.mazyliobiuras.lt iki 2021 m. vasario 12 d. 24.00 val.

Nugalėtojai bus paskelbti prof. Liudo Mažylio interneto svetainėje https://liudasmazylis.lt/ ir „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/mazylis.liudas vasario 16 dieną. Prizai nugalėtojams bus išsiųsti paštu iki šių metų vasario 26 dienos.

Kitos konkurso sąlygos

Dalyviai, pateikdami kūrinį konkursui, sutinka, kad jų asmeniniai duomenys būtų naudojami tiek, kiek tai būtina šiam konkursui įgyvendinti.

Dalyviai sutinka, kad jų konkursiniai darbai būtų eksponuojami viešai.

Konkurso organizatorius pasilieka teisę darbus skelbti, eksponuoti savo nuožiūra, neišmokėdamas autoriams honoraro.

Dalyvių patirtų išlaidų konkurso organizatoriai neapmoka.

„Nekantriai laukiu Jūsų kūrinių su atsakymu, ką Jums reiškia Lietuva!“, dalyvauti kviečia Jūsų prof. Liudas Mažylis, Europos Parlamento narys.